fbpx

Sıkça Sorulan Sorular

7/24 Acil Servis Hattı : +90 541 626 23 93

Sıkça Sorulan Sorular

Gaziantep Yetkili Servisi olarak siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.

Klima Servisiniz Varmı?

Gaziantep Klima Yetkili Servisi olarak tüm marka ve model klimalarınızın montajını, de montajını, yıllık bakımlarını, onarımlarını ve aklınıza gelebilecek tüm arıza ve bakımları konusunda profesyonel olarak yıllardır hizmet vermekteyiz.

Kombi Servisiniz Varmı?

Gaziantep Kombi Yetkili Servisi olarak tüm marka ve model kombilerinizin montajını, de montajını, yıllık bakımlarını, onarımlarını ve aklınıza gelebilecek tüm arıza ve bakımları konusunda profesyonel olarak yıllardır hizmet vermekteyiz.

Çamaşır Makinesi Servisiniz Varmı?

Gaziantep Çamaşır Makinesi Yetkili Servisi olarak tüm marka ve model çamaşır makinelerinizin montajını, de montajını, yıllık bakımlarını, onarımlarını ve aklınıza gelebilecek tüm arıza ve bakımları konusunda profesyonel olarak yıllardır hizmet vermekteyiz.

Bulaşık Makinesi Servisiniz Varmı?

Gaziantep Bulaşık Makinesi Yetkili Servisi olarak tüm marka ve model bulaşık makinelerinizin montajını, de montajını, yıllık bakımlarını, onarımlarını ve aklınıza gelebilecek tüm arıza ve bakımları konusunda profesyonel olarak yıllardır hizmet vermekteyiz.

Buzdolabı Servisiniz Varmı?

Gaziantep Buzdolabı Yetkili Servisi olarak tüm marka ve model buzdolaplarınızın montajını, de montajını, yıllık bakımlarını, onarımlarını ve aklınıza gelebilecek tüm arıza ve bakımları konusunda profesyonel olarak yıllardır hizmet vermekteyiz.

Arıza veya Bakım İçin Ne Zaman Gelirsiniz?

Gaziantep Yetkili Servisi olarak destek talebi bildirdiğiniz zaman içerisinde tarafınıza ulaşılacak süre belirtilmekte ve gün içerisinde evinize veya ürününüzün bulunduğu mekana profesyonel ekibimiz ulaşmaktadır.
Gaziantep Yetkili Servisi © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım ve SEO Gaziantep Web Tasarım